Rusza I edycja konkursów na stypendia dla najlepszych

W dniach od 29.05 do 15.06.2017 przyjmujemy zgłoszenia dotyczące konkursów na stypendia przyznawane w ramach Dziekańskiego Funduszu dla Olimpijczyków przeznaczonego dla laureatów oraz finalistów stopnia centralnego ogólnopolskiej olimpiady matematycznej, informatycznej lub lingwistyki matematycznej, oraz Stypendium im. Franciszka Mertensa skierowanego do wyróżniających się uczniów zagranicznych szkół średnich zamierzających podjąć studia na WMiI UJ, którzy są finalistami krajowej olimpiady matematycznej lub informatycznej, albo uczestnikami jednej z następujących olimpiad międzynarodowych: matematycznej (IMO), informatycznej (IOI), astronomicznej (IAO), fizycznej (IPhO) lub lingwistycznej (IOL), albo uczestniczkami Europejskiej Olimpiady Matematycznej Dziewcząt (EGMO).

Zgłoszeń można dokonywać poprzez formularze znajdujące się na stronie.

Szczegóły na:

Dziekański Fundusz dla Olimpijczyków

Stypendium im. Franciszka Mertensa

Szerszą ofertą dla najlepszych uczniów szkół średnich znajdziesz tutaj:

Oferta dla najlepszych

Data opublikowania: 29.05.2017