Dominika Zając - laureatka konkursu "Nowe technologie dla dziewczyn"

Dominika Zając, studentka informatyki na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ, została laureatką konkursu "Nowe technologie dla dziewczyn".

Konkurs ten to pionierski program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą informatyczną. Firma Intel Technology Poland wspólnie z Fundacją Edukacyjną Perspektywy już po raz trzeci zaoferowała maturzystkom i studentkom kierunków technicznych unikatowy program wspomagania ich rozwoju.

Pani Dominika jest studentką informatyki na 1. roku studiów magisterskich. Obroniła pracę licencjacką "Okudos - aplikacja webowa do przesyłania feedbacku z wykorzystaniem grywalizacji. Projekt i implementacja" napisaną pod opieką dr. Jarosława Dudy. Interesuje się tworzeniem nowoczesnych aplikacji webowych, a także szeroko rozumianą tematyką managementu oraz liderstwa (pracy zespołowej, zarządzania zespołami i projektami, organizacji czasu), przez co angażuje się w organizowanie wielu wydarzeń branżowych.

Uroczystość wręczenia stypendiów w 3. edycji programu "Nowe technologie dla dziewczyn" odbędzie się 12 października br. w Centrum Badawczo-Rozwojowym firmy Intel w Gdańsku.

Data opublikowania: 12.10.2017
Osoba publikująca: Marta Wlazło