Wiosenna edycja WAMPIRIADY - akcji studenckiego krwiodawstwa

W maju po raz kolejny odbędzie się Wampiriada – akcja studenckiego krwiodawstwa.
Celem wydarzenia jest szerzenie wśród studentów idei honorowego krwiodawstwa i zebranie jak największej krwi podczas zbiórek organizowanych na terenie uniwersytetu. W tym roku Wampiriada na Uniwersytecie Jagiellońskim potrwa aż 4 dni.

09.05 (WTOREK)
Wydział Biologii i Nauk o Ziemi UJ (ul. Gronostajowa 7, Kampus UJ)

10.05 (ŚRODA)
Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (prof. St. Łojasiewicza 4, Kampus UJ)

16.05 (WTOREK)
Centrum Dydaktyczno Kongresowe (św. Łazarza 16)

17.05 (ŚRODA)
Klub Studencki Żaczek (aleja 3 Maja 5)

Podczas każdego dnia akcji krew będzie można oddawać od godziny 9 do 14. Szczegółowe informacje dotyczące przebiegu akcji i poboru krwi dostępne są w poniżej załączonym Informatorze. Znajdują się tam również odpowiedzi na pytania: kto może zostać krwiodawcą i jak przygotować się donacji.

Przed akcją odbędą się standy promujące krwiodawstwo na których będzie można uzyskać dodatkowe informacje na temat Wampirady.
Daty standów:
• 25 kwietnia - Wydział Biologii i Nauk o Ziemi, ul. Gronostajowa 7
• 26 kwietnia - Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, ul. Łojasiewicza 4
• 27 kwietnia - Wydział Farmaceutyczny, ul. Medyczna 9

Zachęcamy również do zapoznania się z informacjami udostępnionymi na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/events/469466220051187/ oraz Informatorem dla krwiodawcy
Wszelkie pytania należy kierować do organizatora wydarzenia – NZS Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Daj ImPuls do życia - przyjdź na Wampiriadę i oddaj krew na swoim uniwersytecie!

Data opublikowania: 21.04.2017
Osoba publikująca: Agnieszka Dudek